گلدان پلاستیکی گل حسن یوسف02136201131

حسن یوسف در گلدان طرح برجسته، مجموعه ای بسیار زیبا و

جذاب برای نگهداری در منزل و یا محل کار می باشد و این گیاه بسیار مناسب برای افرادی است که تجربه ی زیادی در مورد نگهداری از گیاهان ندارند و به دنبال گیاهی مقاوم و زیبا هستند.

حسن یوسف  گیاهی نور دوست است که دارای برگ هایی بسیار زیبا در طیف رنگی قرمز، زرشکی، سبز و زرد می باشد و در دنیا به نام ملکه دنباله قرمز نیز شناخته می شود. این گیاه به راحتی در آب ریشه دار می شود و رشد سریعی دارد، به همین دلیل در بین گیاهان آپارتمانی محبوبیت زیادی دارد. این گیاه که اغلب در خانه های قدیمی مادربزرگ ها نگهداری می شد، به دلیل زیبایی چشم نوازی که دارد به زیبایی حضرت یوسف تشبیه می شود و به همین دلیل حسن یوسف نام گرفته است. 

این گلدان ها (گلدان های رنگی ) دارای زهشکی مناسب و زیر گلدانی متناسب می باشد، که دارای رنگبندی متنوعی است و به سلیقه ی خود می توانید آن را انتخاب کنید.

نحوه ی نگهداری از حسن یوسف :

نور : این گیاه نیازمند نور بسیار زیاد است. ولی نور مستقیم برگ های گیاه را می سوزاند، و نور کم باعث رنگ پریدگی و رشد بی رویه و خلوت ساقه ها می شود. می توان گفت نور اساسی ترین نیاز این گیاه است. 

این گیاه را می توان در نقاط سایه آفتاب در خارج از منزل نیز نگهداری کرد.

آبیاری : در فصل تابستان همواره سطح خاک را مرطوب نگاه دارید، و در فصل زمستان آبیاری را کاهش دهید.

از غرقاب کردن گیاه خودداری کنید.

خاک : خاک برگ، خاک باغچه و ماسه

 تکثیر : تکثیر این گیاه از طریق بذر و قلمه انجام می شود. گل هایی که روی این گیاه می روید، حاوی بذرها می باشد و می توانید آن ها را برداشت کنید و کاشت بزنید. ولی ساده ترین روش تکثیر از طریق قلمه است، به این صورت که قلمه ای حاوی چند گره از گیاه جدا کنید وداخل آب قرار دهید. زمانی که ریشه ها را روییدند آن ها را به داخل خاک انتقال دهید.

 

 

درباره ما

شرکت مهربان پلاست با سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع گلدان از قبیل : گلدان های پلاستیکی مستطیلی ، مربعی ، گرد و ..فعالیت دارد و تمام این گلدان ها براساس استانداردهای جهانی ساخته می شود.

آخرین مطالب

آدرس شرکت

آدرس شرکت :جاده ورامین ، خیرآباد ، خیابان بهرام مصیری بعد از خط راه آهن ، خ صنعت 3 ، کوچه جلالی ، پلاک 14
شماره تلفن : 02136201131
شماره همراه : 09122275915
ایمیل:info@mehrabanpelast.com

نقشه