گلدان پلاستیکی رنگی کوچک

مهربان پلاست تولید کننده انواع گلدان های پلاستیکی با طرح و رنگ های مختلف میباشد . 

 

گلدانهای رنگی  جهت گل های  کوچک و نشاء گیاهان و کاشت بذر و قلمه مناسب بوده و همچنین جهت کاکتوس و ساکولنت و بنفشه آفریقایی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .

تولید گلدان های پلاستیکی در مدل های رنگی با طرح های زیبا و متنوع انجام می پذیرد که در هر دو سایز کوچک و بزرگ عمده فروشی را با قیمت مقطوع و تخفیف دار در نظر داریم .

گلدان های پلاستیکی بنا به استفاده در مکان های مختلف، با طرح و مدل مختص هر مکانی تولید و موجود هستند که در عوض جایگزینی برای مدل های سفالی بهترین گزینه به شمار می آیند چرا که شکستن و در واقع شوره زدن در این جنس گلدان ها وجود نخواهد داشت و به سبب طراحی زیبا از نظر سلیقه ی شیک بودن مورد تأیید مشتریان زیادی هستند .

تمامی مدل ها در سایزهای کوچک و بزرگ قابل تأمین هستند و برای هر کاربردی طرح و رنگ مناسب وجود دارد که می توانید بهترین نمونه را برای خرید و ست کردن با مکانی که قرار است گلدان استفاده شود انتخاب و سفارش دهید .

مزایای گلدان های پلاستیکی:

-سبک وزن هستند.معمولا در اثر ضربه نمیشکنند

-بوته هایی که در نوع گلدان کاشته می شوند به آب کمتری نیاز دارند

-در شکل های زیبا . رنگین در دسترس هستند

-به آسانی تمیز می شوند.نیازی به تراشیدن ندارند

جهت خرید گلدان پلاستیکی رنگی با شماره ریر تماس حاصل نمایید.

02136201131 - 09122275915

 

درباره ما

شرکت مهربان پلاست با سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع گلدان از قبیل : گلدان های پلاستیکی مستطیلی ، مربعی ، گرد و ..فعالیت دارد و تمام این گلدان ها براساس استانداردهای جهانی ساخته می شود.

آخرین مطالب

آدرس شرکت

آدرس شرکت :جاده ورامین ، خیرآباد ، خیابان بهرام مصیری بعد از خط راه آهن ، خ صنعت 3 ، کوچه جلالی ، پلاک 14
شماره تلفن : 02136201131
شماره همراه : 09122275915
ایمیل:info@mehrabanpelast.com

نقشه